قالب گیری اکستروژن ضربه چیست؟

 

میلگرد آجدار ۱۲ آریا ذوبA2

قالب گیری ضربه یک فرآیند تولید معمول است که برای ایجاد اشیاlow و قطعات توخالی استفاده می شود. این به طور معمول شامل استفاده از پلاستیک گرم شده است. با گرم شدن پلاستیک ، انعطاف پذیرتر می شود. سپس از پلاستیک گرم شده برای تشکیل پوسته استفاده می شود. در حالی که از همه فرایندهای قالب گیری بادی برای ایجاد اجسام و قطعات توخالی استفاده می شود ، اما انواع مختلفی از فرایندهای قالب گیری بادی وجود دارد که یکی از آنها هدف میلگرد در بتن اکستروژن است. قالب گیری اکستروژن دقیقاً چیست و چگونه کار می کند؟ قالب گیری اکستروژن ضربه چیست؟

 

 

مبانی قالب گیری اکستروژن

قالب گیری بادی اکستروژن فرآیندی مربوط به قالب سازی است که شامل اجبار پلاستیک گرم شده در قالب و سپس پر کردن آن با هوا است. مانند سایر فرایندهای قالب گیری بادی ، برای ایجاد اشیا hol و قطعات توخالی استفاده می شود. قالب گیری اکستروژن با استفاده از اکستروژن متمایز می شود. فقط قالب قالب گیری اکستروژن از اکستروژن برای مجبور کردن پلاستیک گرم شده به قالب استفاده می کند. مواد پایدار فولاد

 

برای انجام قالب گیری با اکستروژن ، ابتدا یک شرکت تولید کننده باید پلاستیک خام را ذوب کند. هنگامی که پلاستیک ذوب شد ، به یک قالب لوله مانند معروف به پریسون اکسترود می شود. سپس هوا به داخل پاریسون دمیده می شود ، در نتیجه پلاستیک گرم شده مجبور می شود به بیرون در برابر دیواره های پاریسون پخش شود. در آخر ، پلاستیک اجازه خنک شدن و سفت شدن دارد. پس از خنک شدن پلاستیک ، پوسته تازه شکل گرفته پاریسون برداشته می شود ، در نتیجه یک جسم یا قسمت توخالی ایجاد می شود. قالب گیری اکستروژن ضربه چیست؟

 

ماشین کاری فلزات

مزایای قالب گیری اکستروژن ضربه

قالب تزریق اکستروژن چه مزایایی دارد؟ برای مبتدیان ، سرعت آن از بسیاری از فرایندهای قالب گیری ضربه سریع است. شرکتهای تولیدی می توانند اجسام و قطعات توخالی را با استفاده از قالب گیری اکستروژن با سرعت بیشتری نسبت به سایر فرآیندهای قالب گیری بادی تولید کنند. آیا یک فلز یا آلیاژ می تواند از دیگری داغ شود؟

قیمت ورق‌ آلومینیوم رنگی

قالب گیری اکستروژن نیز مقرون به صرفه است. هزینه تجهیزات مربوط به قالب گیری بادی اکستروژن کمتر از سایر فرآیندهای قالب گیری بادی است. این ترکیب با سرعت برتر خود توسط بسیاری از شرکتهای تولیدی ترجیح داده می شود.

قیمت ورق سیاه کاویان

معایب قالب گیری اکستروژن

از طرف دیگر ، قالب گیری اکستروژن فقط قادر به تولید اجسام و قطعات توخالی است. اگر یک شرکت تولیدی نیاز به تولید یک جسم یا قطعه جامد داشته باشد ، باید فرآیند دیگری را به کار گیرد. قالب گیری اکستروژن با پمپاژ هوا به محوطه ای پر از پلاستیک ذوب شده کار می کند. بنابراین ، پلاستیک فقط در خارج از قسمت پارکینگ شکل می گیرد و در نتیجه یک جسم یا قطعه توخالی ایجاد می شود. قالب گیری اکستروژن ضربه چیست؟

قیمت تیرآهن تبریز در تهران

قیمت میلگرد حدید سیرجان در مشهد

یکی دیگر از معایب قالب گیری اکستروژن ضعیف بودن آن است. از همان سطح مقاومت دیگر فرآیندهای قالب گیری ضربه ای برخوردار نیست. اشیاlow و قطعات توخالی تمام شده نسبتاً ضعیف بوده و باعث آسیب پذیری آنها می شود.

سنگ آهن به پخت و پز به فولاد سازی

برای این پست برچسبی وجود ندارد.

قیمت تیر آهن تبریز در مشهد