مبلمان ساز کوپر رینولدز گروس

میلگرد آجدار ۸ ابهر A2

کوپر رینولدز گروس یک شرکت ساخت مبلمان سفارشی سطح بالا را اداره می کند که به طور رسمی Spark & ​​Dowel نامیده می شود ، اما اکنون به نام وی نامگذاری شده است. مبلمان ساز کوپر رینولدز گروس کوپر که در اصل یک عکاس بود ، 10 سال پیش شروع به ساخت مبلمان در گاراژ خود کرد.

قیمت میلگرد حدید سیرجان در مشهد

کوپر گفت: “دوستان واقعاً از این چیزها خوشم آمدند و از من خواستند که برای آنها مقداری تهیه کنم و سرانجام حدود هفت سال پیش من به یک انبار 1000 فوت مربع در شمال هالیوود نقل مکان کردم.”

قیمت تیرآهن تبریز در تهران

کوپر در حالی که به عنوان یک جوشکار تولید در یک شرکت اگزوز کار می کرد ، در مورد تامین فلزات صنعتی اطلاعات کسب کرده بود. معرفی مواد حافظه دار شکلی (SMA)

 

کوپر گفت: “IMS در صنعت به عنوان یک توزیع کننده شناخته شده است که می تواند تقریباً هر چیزی را بدست آورد ، اما همچنین اقلامی را که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد نیز در خود ذخیره می کند.”

قیمت تیر آهن تبریز در مشهد

وی گفت: “من در ابتدای راه اندازی [مغازه خود] متوجه نشدم كه برای كار با IMS نیازی به یك شركت بزرگ نیستید.” “بنابراین ، وقتی سرانجام با بخش فروش خارج تماس گرفتم ، به جیم کولی نماینده جدیدم گفتم:” من هنوز خیلی احتیاج ندارم ، اما در آینده به آن احتیاج خواهم داشت “و او همیشه اطمینان داشت که من قیمت مناسبی دارم.” مبلمان ساز کوپر رینولدز گروس

 

قیمت ورق سیاه کاویان

فروشگاه به طور پیوسته رشد کرد و در سال سوم ، کوپر تیمی متشکل از 13 نفر داشت که در یک فضای 5000 متر مربع کار می کردند.

قیمت ورق‌ آلومینیوم رنگی

وی گفت: “ما فقط چیزهایی را بیرون می کشیدیم ، اما من از کارهایی که انجام می دادم راضی نبودم زیرا آنها طراحی های من نبودند – این چیزهایی نبودند که من واقعاً دوستشان داشتم”. متال فینیشینگ چیست

فولاد ساختاری توخالی جوش داده شده با لیزر

کوچک سازی برای یک تناسب بهتر

کوپر گفت: “برخی از مشتریان و مربیان من به من گفتند ،” شما باید بفهمید که می خواهید چه کسی باشید زیرا در آن لبه گیر خواهید کرد. ” “من تصمیم گرفتم که می خواهم به ساخت قطعات کم حجم ، سفارشی و یک نوع بپردازم ، بنابراین تغییر دنده دادم و به دو عضو تیم رفتم.”

اتصالات لوله

او روش ساخت مبلمان خود را به آنها آموخت و هر دو امروز نیز با او هستند. آشنایی با خواص فولاد

 

کوپر گفت: “ما تمایل داریم که قطعات بسیار چالش برانگیز و بسیار پیچیده ای را برای مشتری ها تهیه کنیم که توانایی پرداخت هر چیزی را دارند.” “بنابراین این واقعیت که آنها در حال انتخاب چیزی هستند که من طراحی کردم و ما آن را در داخل ساختیم ، ویژه است.” مبلمان ساز کوپر رینولدز گروس

 

 

کوپر در صنعت طراحی داخلی به دلیل کار در برنج ، فولاد و چوب که در اندازه های بزرگ انجام می شود – به عنوان مثال 8 فوت – شناخته شده است. میز یا 25 فوت میز غذاخوری. وی همچنین قطعات بزرگ معماری از جمله نرده ها و دروازه های ورودی را ایجاد می کند.

 

وی گفت: “من سعی می کنم با طراحان داخلی که ذائقه من مطابقت دارد روی پروژه های قابل توجه معماری کار کنم.” “اگر طراحان با ذوق و سلیقه با چیزی روبرو شوند که در خانه چرخ من نیست ، من یاد گرفته ام که این کارها را انجام ندهم ، زیرا از این کار راضی نخواهم بود و در پایان روز به نوعی بازتاب من ”

 

مشتری در سراسر جهان

این تجارت تا حدی رشد کرده است که قرارداد ساخت میزهای ناهار خوری در فضای باز برای مجموعه ای از رستوران های باز شده در سراسر جهان را امضا کرده است. میزها دارای یک محیط برنجی جامد با پایه فولادی چرخان و بالای میز مرمر قدیمی هستند.

 

وی گفت: “روند تأییدیه بسیار فشرده است ، و بسیاری از جزئیات در حال بررسی است ، و این بسیار خوب است که بدانید هر زمان به مطالب بیشتری احتیاج داشتم می توانم با IMS تماس بگیرم.” “حتی اگر فقط ممکن است به نمونه اولیه احتیاج داشته باشم ، اما نماینده من می داند که سفارش بزرگی برای توقف تولید گسترده دارم ، بنابراین هرگز سفارش کوچک را از من سو taken استفاده نمی کند.”

 

به طور کلی ، کوپر دریافت که وقتی چیزی را از IMS سفارش می دهد ، روز بعد آن را دریافت می کند ، اگر استثنائاتی در مورد برش لیزری ، جت آب یا سایر خدمات برش سفارشی در آن وجود داشته باشد. او نرده های برنج زیادی می سازد ، و به همین دلیل سفارش می دهد قطعات برنجی 1/8 اینچ برش لیزری را که به عنوان براکت استفاده می شوند ، به لوله های برنج وارد کنید – 100 بار در یک زمان. مبلمان ساز کوپر رینولدز گروس

 

 

Patinas R Us

وی گفت: “هر قطعه فلزی از هر كاری كه من تهیه می كنم ، از مواد اولیه قبل از آتش زدن دستگاه ، تا پتینه هایی كه استفاده می كنم ، همه از IMS است.”

 

کوپر برای پتینه ها ، از محصولات Sculpt Nouveau ، به ویژه مالش های برنجی و برنزی استفاده می کند. وی اخیراً یک دروازه برنجی 16 فوت در 7 فوت را با یک دروازه عابر پیاده همراه ، ساخته شده از صفحه برنج جامد 1/8 اینچ جوش داده شده به زیر ساختار آلومینیوم ، تکمیل کرد.

 

کوپر گفت: “پتین مهم بود زیرا مشتری در مورد چگونگی تمایل آن به سن بسیار خاص بود.” “ما قبل و در طول فرآیند تعداد زیادی نمونه انجام دادیم و آنها با ترکیبی از دو محصول IMS بسیار خوشحال شدند – پوشش اصلی آن Sculpt Nouveau Black Magic بود و دور دوم پتینه کاری آنتیک قهوه ای بود.”

 

قطعات کوپر به کالاهای کالکتور تبدیل شده اند و هرکدام با حروف اول مشتری و امضای وی روی آنها از مغازه خارج می شوند – به عنوان مثال ، یک میز چرمی بزرگ و کلیوی با پایه های برنجی ، یک کشوی کشویی با حروف اول حک شده دارد. روی بشقاب داخل ساخته شده از شمش آلومینیوم تهیه شده توسط IMS.

 

“وقتی مشتری ها شروع به پرسیدن از من کردند ،” یک جورایی مرا مورد ضرب و شتم قرار داد ، “سلام امضای خود را کجا گذاشتی؟” و من گفتم ، “اوه ، من باید این کار را شروع کنم!” ” مبلمان ساز کوپر رینولدز گروس

 

 

IMS به عنوان یک تامین کننده خدمات کامل از ابزارها و لوازم جانبی فلز و فلزکاری ، از جمله پتینه های ساخت Sculpt Nouveau ، مفتخر است که هنرمندان / سازندگان فلزی منحصر به فرد در جامعه ما ، مانند کوپر رینولدز گروس را به نمایش بگذارد.