به آلومینیوم 2016 می روید؟

 

میلگرد آجدار ۲۲ امیرکبیر A3

اگر در صنعت آلومینیوم B2B مشارکت داشته باشید ، ماسه دوسلدورف ، آلمان جایی است که 29 نوامبر – 1 دسامبر 2016 برگزار می شود. نمایشگاه ALUMINUM 2016 در شش نمایشگاه اصلی متمرکز خواهد شد: خودرو ، ساختمان و ساخت و ساز ، هوا فضا و هوانوردی ، مهندسی ، حمل و نقل و بسته بندی. به آلومینیوم 2016 می روید؟ ریخته گری تجاری به چه نوع گفته می شود

قیمت میلگرد حدید سیرجان در مشهد

قیمت تیر آهن تبریز در مشهد

طبق وب سایت نمایش ، خودرو مهمترین بازار تولید آلومینیوم است. انتخاب مواد فلزی ورق

قیمت تیرآهن تبریز در تهران

گرایش بزرگ به ساخت سبک در اتومبیل منجر به رشد بسیار خوبی برای استفاده از آلومینیوم در اتومبیل شده است. ساخت سبک و م lightثر در وسایل نقلیه از قبل ناگزیر شامل آلومینیوم است – و سطح استفاده هنوز هم بطور قابل توجهی افزایش می یابد.

 

از آلومینیوم بیشتر در وسایل نقلیه با حجم استفاده می شود – در موتورها ، در بدنه ، در اعضای سازه و در شاسی.

قیمت ورق‌ آلومینیوم رنگی

این روند به طور چشمگیری در ارقام منعکس می شود ، با نسبت متوسط ​​آلومینیوم در هر خودرو به طور مداوم در حال رشد. 60 سال پیش ، به طور متوسط ​​19 کیلوگرم آلومینیوم در هر وسیله نقلیه استفاده می شد. بین سالهای 1990 و 2013 این درصد تقریباً از 50 کیلوگرم به 140 کیلوگرم رسیده است. تا سال 2020 ، این اتومبیل به 160 تا 180 کیلوگرم افزایش می یابد زیرا اتومبیل های کوچک و متوسط ​​روند کلاس لوکس را با توجه به استفاده از آلومینیوم دنبال می کنند. به آلومینیوم 2016 می روید؟

 

فولاد ساختاری توخالی جوش داده شده با لیزر

ما در مورد روند آلیاژهای آلومینیوم که برنامه های PMI را در تولید خودرو در تابستان گذشته هدایت می کنند ، در مقاله ، سمت سبکتر صنعت خودرو نوشتیم. آلومینیوم در صنعت خودرو برای کاهش وزن خودرو استفاده می شود و به طور معمول با منیزیم ، منگنز و سایر عناصر آلیاژ می شود تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی اجزا را بهبود بخشد. در مقاله ما همچنین بحث کردیم که چگونه برای کاهش وزن بیشتر اجزا ، آلومینیوم با عناصر دیگر آلیاژ می شود. با این وجود برای اطمینان از کیفیت ، تولیدکنندگان خودرو باید بدانند کدام ویژگی از همه مهمتر است و چه الزاماتی باید برآورده شود. برخی از خصوصیات مورد بررسی عبارتند از مقاومت متوسط ​​تا زیاد ، قابل درمان با حرارت غیر قابل حرارت ، قابل جوشکاری سریع و مقاومت عالی در برابر خوردگی.

نگهدارنده های فلزی معمولی

اگر کمبود عناصر مناسب یا ترکیب متفاوت عناصر برای یکپارچگی ساختاری وسایل نقلیه و ایمنی سرنشینان آن حیاتی باشد ، این اختلافات جزئی می تواند اختلافات فاجعه باری باشد.

انواع فلزات مورد استفاده در صنعت نفت و گاز

ما در سالن 9 ، غرفه 9123 خواهیم بود و بحث خواهیم کرد که چرا تولیدکنندگانی که آلومینیوم را در محصولات خود تأمین یا استفاده می کنند باید مسئولیت دانستن آنچه در مواد اولیه ورودی و همچنین محصولات خروجی خود دارند را به عهده بگیرند. این دلایلی است که ما تجزیه و تحلیل های فلورسانس اشعه ایکس قابل حمل را نشان می دهیم ، که برای صنایع آلومینیوم و خودرو بسیار مهم شده اند. ترکیب فلز را می توان در هنگام تحویل ، در خط تولید یا در نقاط بازرسی محصول نهایی تأیید کرد. به آلومینیوم 2016 می روید؟

 تعرفه ها و عوارض واردات فولاد به ایالات متحده

 

علاوه بر این ، یکی دیگر از عناصر مهم آلومینیوم در صنعت خودرو ، ضخامت فلز است. صنعت خودرو به اندازه گیری های دقیق و در زمان واقعی نیاز دارد که دقیق ترین مشخصات را داشته باشد در حالی که حداکثر استفاده از مواد اولیه را دارد. برای اطمینان از برآورده شدن الزامات کیفیت ، از اندازه گیری های وزن و ضخامت پوشش استفاده می شود.

 

اگر در غرفه ما توقف کردید ، از ما بخواهید توضیح دهیم که چگونه می توانید با انجام تجزیه و تحلیل سریع عناصر سریع نمونه های فلزی جامد با طیف سنجی انتشار نوری ، جریان کار خود را ساده کنید. به آلومینیوم 2016 می روید؟

 

 

اگر نمی توانید در این نمایشگاه حضور داشته باشید ، به این صفحه رویداد Aluminium 2016 نگاهی بیندازید تا درباره محصولاتی که از دست خواهید داد بیشتر بدانید. همچنین می توانید با استفاده از # ALU2016 خوراک نمایش توییتر را دنبال کنید. (آنها اخیراً یک کد رایگان در خوراک خود ارائه داده اند.)

 

آلومینیومALUMINIUM_SHOW 7 نوامبر

شما همیشه می خواستید از # ALU2016 دیدن کنید؟ این کد رایگان co6q-vadg-97gq-63h9 را انتخاب کرده و ثبت نام کنید: http://bit.ly/VisitALU2016

 

اگر می خواهید به دوسلدورف بروید ، وب سایت نمایش چندین مکان دیدنی را برای بازدید شما فراهم می کند ، از تفرجگاهها تا میدان ها ، از قدیمی ترین بناها تا طولانی ترین بار در جهان ، و از سبک های معماری از نو-رنسانس تا Art Nouveau. . این یک مرکز فرهنگی و آموزشی است که اکثر نشانه ها قبل از قدمت فرآیند ذوب مدرن است که امروزه آلومینیوم را در دسترس ما قرار داده است. به آلومینیوم 2016 می روید؟