میله های مسطح

چه موارد بعدی برای فولاد وجود دارد؟ درک بخش 232 از عمل تجارت تجارتتولیدکنندگان ، خریداران و فروشندگان فولاد تحت تأثیر اقدامات انجام شده در تحقیقات وزارت بازرگانی در مورد فولاد وارداتی قرار می گیرند. در ماه آوریل با هدف متوقف کردن شیوه های ناعادلانه تجارت (یکی از اهداف دولت ترامپ) ، تحقیقات از ماده 232 قانون گسترش تجارت استفاده می کند.بخش 232 به رئیس جمهور اجازه می دهد محدودیت هایی از جمله تعرفه ها و سهمیه ها را برای واردات برای اهداف امنیت ملی اعمال کند. از سال 1962 که این قانون لازم الاجرا شد ، چه موادی برای کشتی های ساختمانی استفاده می شود فقط 26 مورد در بخش 232 تحقیق انجام شده است. در پنج مورد از این تحقیقات ، همه مربوط به نفت بود ، به دلیل یافتن تهدیدی برای امنیت ملی معتبر ، تعرفه ها وضع شد.

میله های مسطح

  1. در حالی که از سال 2001 تاکنون 232 تحقیق در این زمینه صورت نگرفته است ، هر دو دولت بوش و اوباما برای مقابله با شیوه های ناعادلانه تجارت کشورهایی مانند چین که متهم به ریختن فولاد ارزان قیمت مصنوعی شده است ، اقدام کرده اند. جالب توجه است ، به نظر می رسد این اقدامات ضد دامپینگ تاثیری داشته است ، از سال 2015 واردات تثبیت یا کاهش یافته است. به گفته وزارت بازرگانی ، در نتیجه ، قیمت فولاد ایالات متحده به بالاترین حد در سه سال گذشته رسیده است.4 استفاده برای میله های مسطح
  2. بخشی از چالش با تحقیقات 232 این س theال است که آیا تهدیدی برای امنیت ملی وجود دارد؟ طبق مطالعه شرکت KeyBanc Capital Markets Inc ، کمتر از پنج درصد تقاضای فولاد را می توان به نیازهای دفاع ملی نسبت داد. برخی دیگر گسترده تر فکر می کنند ، از جمله مدیر فولاد ایالات متحده ، دیوید رینتول ، که استدلال کرد “ایالات متحده باید برای مقابله با تمرکز “بیرحمانه” دولت های خارجی در به دست آوردن کنترل بازار خارج از راه حل های سنتی فکر کند.

اگر رئیس جمهور براساس نتایج تحقیق نتیجه بگیرد که باید اقدامی انجام شود ، دولت می تواند سهمیه ای با نرخ تعرفه را اعمال کند ، که برای واردات بیش از یک حد خاص عوارض تعیین می کند. قیمت پروفیل آبرو در تهران تعرفه سراسری نیز می تواند وضع شود ، اگرچه پتانسیل این اقدام نگرانی هایی را در مورد تأثیر قابل توجه بر قیمت کالاهای مصرفی ایجاد کرده است.صرف نظر از اقداماتی که در نهایت انجام شده است ، بسیاری از ناظران معتقدند که یک نتیجه ممکن است عدم اطمینان در جهت گیری قیمت فولاد باشد ، که باید خریداران و فروشندگان را با قاطعیت بیشتری وارد بازار کند.فولاد مازاد برای پروژه  4 استفاده برای میله های مسطحمیله تخت دارای یک سطح صاف و صورت مستطیلی است – و آن را برای پروژه های مختلف بسیار متنوع می کند. در اینجا چهار کاربرد اصلی برای نوار تخت آورده شده است:

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

1. ساخت قاب

میله های تخت به راحتی به طول برش داده می شوند و برای چارچوب در جای خود جوش داده می شوند یا جوش داده می شوند. از آنجا که میله های فلزی بادوام هستند و می توانند وزن ساخت را تحمل کنند ، اغلب برای این منظور استفاده می شوند.

2. پشتیبانی ساختمان

نوار تخت یکی از مواد اصلی حمایت از ساختمان است. به طور کلی برای بریس های نگهدارنده ، آویزهای نردبان ، قفل های دروازه ای ، کانال کشی ، درهای بالای سر ، بخاری و مهاربند استفاده می شود.4 استفاده برای میله های مسطح

3. بهبودها و افزودنی ها

از میله های تخت فقط در مراحل ساخت استفاده نمی شود – می توان آنها را برای تقویت سازه های موجود پس از ساخت استفاده کرد. میله های تخت به راحتی برش داده می شوند و برای جا انداختن ، جایگزینی یا حمایت از مواد موجود در محل ، شکل می گیرند.

4. هنر صنعتي

میله های تخت یک انتخاب محبوب برای هنرمندان و صنعتگران صنعتی است که روی قطعات بزرگ صنعتی کار می کنند – از جمله برجسته ترین مجسمه ها. میله های تخت شکل پذیر بوده و در صورت جعل بسیار محکم هستند.4 استفاده برای میله های مسطحفولاد ساختمانی چگونه تولید می شود ما افتخار می کنیم که متحد شما در نوار و صفحه نوار تخت Prime و Less-Than-Prime از همه عرض ، درجه و اندازه است. همکاران فروش آگاه و با تجربه ما همیشه آماده کمک هستند. قیمت میلگرد حدید سیرجان در مشهد امروز با شماره 713.929.2872 تماس بگیرید. مثل همیشه ، شما آن را می خواهید ، ما آن را دریافت کرده ایم. اکنون این تقاضای عرضه است!4 استفاده برای میله های مسطح