کانال های فولادی ضد زنگ سفارشی

در پاییز سال 2017 ، کار بر روی پروژه قرن در سیاتل ، واشنگتن آغاز شد. این پروژه حول بازسازی نماد برجسته فضایی انجام شد.

قیمت میلگرد حدید سیرجان در مشهد

ساختار 56 ساله نیاز به یک لیست طولانی از پیشرفت ها داشت که بارزترین آن عرشه مشاهده بود.کانال های فولادی ضد زنگ سفارشی 

انواع و قیمت ناودانی

  1. جنس: فولاد ضد زنگ 316 / L
  2. اعدام: لیزر ذوب شده
  3. صنعت: شیشه
  4. مکان: سیاتل ، واشنگتن
  5. نصب شیشه: Herzog Glass
  6. مشاور لعاب: Front، Inc.
  7. معمار: اولسون کندیگ
  8. Spaceneedle-Observation-Deck_MM

پروژه سوزن فضایی

قیمت تیرآهن تبریز در تهران

بخش بزرگی از پروژه قرن ، تجدید عرشه مشاهده در سوزن فضایی بود که 520 فوت در هوا قرار دارد. هدف ارائه دیدگاه های جدید و بهبود یافته برای بازدیدکنندگان با افزایش دید قابل مقایسه با بیش از 35٪ بود. به منظور انجام این کار ، در طرح جدید پانل های شیشه ای خواستار تشکیل سد عرشه جایگزین سیم فلزی و سد میله های قدیمی شدند.هرتزوگ گلس از سیاتل نصب کل شیشه ها را در سراسر پروژه از جمله عرشه مشاهده بر عهده داشت. آنها برای پروژه های پیچیده به عنوان شرکت شیشه سازی در منطقه سیاتل شناخته می شوند ، بنابراین یک کار یکپارچه بود.

قیمت تیر آهن تبریز در مشهد

در طراحی خاص عرشه مشاهده جدید ، 48 صفحه شیشه ای با استفاده از شیشه های ضخیم 2 اینچ و عرض 7 فوت و ارتفاع 11 فوت با هر صفحه بیش از 1 تن وجود داشت. با توجه به اندازه پانل ها و ضخامت شیشه ، هرتسوگ لازم بود مناسب ترین محصول ساخته شده از بهترین مواد را برای استفاده به عنوان کفش نصب شده شیشه پیدا کند تا به پانل ها در محل خود کمک کند.

میلگرد آجدار ۲۸ آریا ذوبA3

قیمت ورق و انواع آن را بشناسید

پروفیل های فیوز لیزری برای کفش نصب شده

قیمت ورق سیاه کاویان

کفش فضایی

در هنگام انتخاب مواد برای ساختاری نمادین مانند سوزن فضایی ، فاکتورهای زیادی باید در نظر گرفته شود. هرزوگ با طراحی بزرگ صفحات شیشه ای و قرار گرفتن در معرض عناصر ، به یک راه حل سفارشی نیاز داشت. آنها با کمک Front، Inc ، ترجیح دادند از پروفیل های غیرمعمول ساخته شده از فولاد ضد زنگ 316 / L استفاده کنند. این آلیاژ مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی همراه با خصوصیات مکانیکی مورد نیاز جهت استفاده ایجاد می کند.کانال های فولادی ضد زنگ سفارشی 

قیمت ورق‌ آلومینیوم رنگی

با تکمیل طراحی اولیه ، Herzog و Front در مورد توانایی تولید این پروفایل های سفارشی متناسب با برنامه ، با Stainless Strukturals تماس گرفتند. مشخص شد که بهترین روش تولید برای این اشکال ، روش گل سرسبد ما است. همجوشی لیزری امکان گوشه های تیز ، خطوط تمیز و شخصی سازی کامل اشکال ، اندازه ها ، آلیاژها و موارد دیگر را فراهم می کند. برای این پروژه ، ما سه شکل متفاوت غیر استاندارد تولید کردیم. دو مورد اول کانال های پا نابرابر و آخرین پروفایل از نوع h سفارشی بود. در کل ، ما 10 هزار پوند مواد برای کار تهیه کردیم و به یک سازنده در سیاتل تحویل دادیم. پس از ساخت ، از این اشکال به عنوان کفش نصب شده در پایین پانل های شیشه و براکت های مجهز در بالای شیشه استفاده می شد تا به آنها در یک موقعیت ثابت کمک کند. ویژگی منحصر به فرد استفاده از کفش در قسمت پایین این است که هیچ صفحه و قاب بین پانل ها وجود ندارد ، که به شما امکان می دهد تا یک نمای بدون مانع در اطراف عرشه مشاهده داشته باشید.

قیمت نبشی

سازه های ضد زنگ برای بسیاری از طرح ها

نگهدارنده های فلزی معمولی

این واقعاً یک تجربه استثنایی بود که می توان برای چنین پروژه تاریخی و برجسته ای مانند بازسازی Space Needle محصولی تولید کرد. اینکه بگوییم ما افتخار می کنیم که در این کار با Herzog و Front ، Inc شریک هستیم ، اظهارنظر بسیار بزرگی خواهد بود. این فقط یک نمونه از نحوه استفاده از پروفایل های سفارشی ما تقریباً در هر پروژه است. هدف ما این است که به مردم کمک کنیم تا در مورد طرح های خود خارج از چارچوب فکر کنند و تیم ما آماده کمک است. لطفاً امروز برای نیازهای پروژه بعدی خود با ما تماس بگیرید.کانال های فولادی ضد زنگ سفارشی 

فسفر برنز و انواع موارد مصرف آن