قیمت نبشی سدید قم در تهران

اجزایی از ساختمان که باید با نبشی ساخته شوند عبارت اند از :

اتصالاتی همچون پل به ستون، ستون به صفحات بیس پلیت، تیرآهن به بیم باربر. همچنین برای ساخت خرپا، بادبند و ستون از نوعی با اندازه ۵۰ تا ۱۵۰ mm استفاده خواهد شد می باشند لازم  به ذکر است که این نوع پروفیل ها جزو مقاطعی هستند که مورد استفاده در انواع سازه های صنعتی و ساختمانی قرار می گیرند.این سازه را می توان یکی از اساسی ترین مرکباتی دانست که در پروژه ها مورد استفاده قرار گرفته اند.قیمت نبشی سدید قم در تهران

قیمت نبشی سدید قم در تهران

برای مشاهده قیمت نبشی در تهران اینجا کلیک کنید.

انواع  نبشی ها

نبشی پرسی به شکل ورقی است که از وسط عرض به دو وجه خم می شود. سپس با طول ۶ و ۱۲ و ۱۵ متر روانه بازار خواهد شد.

این سبک به صورت نورد سرد تولید می گردد.قیمت نبشی سدید قم در تهران

نبشی فابریک نیز هنگام ساخت در ابتدا به شکل دو وجهی تهیه و تولید می شود. اصولاً برای شناخت بیشتر آن از دو مشخصه ضخامت و سایز بال ها استفاده می شود. این مدل به شکل نورد گرم تولید می شود. پرسی همانطور که از اسم آن مشخص است با پرس کردن به وجود می آید. یک ورق فولادی را از وسط پرس می کنند و به این صورت تولید می شود. همانطور که اشاره شد، این روش به نورد سرد معروف است. نبشی فابریک در همان ابتدای کار به شکل نبشی تولید می شود و پروسه دیگری روی آن انجام نمی شود.

ورق st52

لیست آهن فروش اصفهان اهن اصفهان آهن رسان بهینه مهرگان  قیمت امروز قیمت ورق آهن صنعتی شماره تلفن اهن الات اصفهان قیمت میلگرد اصفهان آهن فروشی اصفهان قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان https://ahanresan.ir/st52/ آهن آلات هاشمی اصفهان نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق اکسین قیمت ورق آهن کیلویی قیمت ورق آهن صنعتی قیمت محصولات فولاد مبارکه قیمت ورق گیلان قطعات قیمت ورق کاویان قیمت ورق گالوانیزه در خین عرب مشهد موجود است.

مزیت ها

از مزیت فرم پرسی نیز امکان تغییر ضخامت را می توان نام برد. به این صورت که ضخامت نوع پرسی با کمک دستگاه فرمینگ تعیین می شود. شما می توانید با این دستگاه ضخامت آن را تغییر دهید.نبشی فابریک با همان ضخامتی که هست تولید شده است و امکان ایجاد تغییر در ضخامت آن نیست.قیمت نبشی سدید قم در تهران

کاربرد نبشی

مشخصات نبشی

ویژگی هایی از قبیل اندازه بال و ضخامت محصول جزو مواردی است که خریدار باید در مورد نبشی مد نظر قرار داده باشد. معمولا این نوع پروفیل بر اساس استاندارد در ضخامت های معادل ۲ تا ۵ mm تهیه و تولید خواهد شد. طول استاندارد آن بسته به نیاز کاربر می تواند بین ۶ تا ۱۵ m متغیر باشد.

دو نوع کلی نبشی

نبشی بر اساس شکل، به دو صورت شاخه ای یا نبشی لقمه ای تولید می کنند.قیمت نبشی سدید قم در تهران

از نوع شاخه ای برای اتصالاتی نظیر تیر به بیم و… استفاده می گردد و نوع لقمه ای آن مورد استفاده در آسانسور ها می باشد  بجز این نوع از نوع دیگری نیز به اسم angle iron گالوانیزه وجود دارد. مورد استفاده آن در مناطقی است که دارای هوای گرم و مرطوب می باشند و کاربرد آن برای بیشتر کردن میزان مقاومت سازه مورد نظر در برابر رطوبت ها است .

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

قیمت فولاد قیمت روز سیمان و میلگرد در کانال تلگرامی آهن رسان  فروش ورق گالوانیزه در قم قیمت هر شاخه میلگرد 18 میلگرد۱۴ قیمت میلگرد نمره ۸ قیمت میلگرد لحظه ای کارخانه میلگرد قم قیمت نبشی ۴ وزن و قیمت نبشی ۴ قیمت نبشی ۲ قیمت نبشی 8*8 قیمت نبشی ۵ قیمت روز نبشی و قوطی قیمت نبشی گالوانیزه  در وب سایت آهن رسان قیمت نبشی 10*10 وزن و قیمت نبشی ۴ قیمت نبشی دست دوم  قیمت نبشی ۵ قیمت روز نبشی قیمت نبشی ۸ قیمت نبشی بناب قیمت روز نبشی و قوطی قیمت نبشی 3 در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

سپری آهن رسان

  1. سپری ها نیز جزو پروفیل هایی هستند که تی شکلند و با حرف T به نمایش گذاشته می شوند.
  2. تناسب اندازه سپری ها مشخص است و ارتفاع آن برابر با نصف اندازه قائده آن می باشد.
  3. سپری ها نیز همچون نبشی به دو صورت نورد سرد و گرم تولید می شوند. نورد گرم آن را سپری فابریک می گویند و با استفاده از شمش آهن تولید خواهد شد. نورد سرد آن را نیز سپری پرسی می گویند. معمولا سپری ها علاوه براین نیز از برش تیرآهن به دو نیمه به وجود می آیند. این نوع از پروفیل دارای معایبی نظیر میزان مقاومت خمشی پایین دارد.قیمت نبشی سدید قم در تهران

کاربرد سپری

  1. قابل استفاده برای تهیه و ساخت سقف کاذب
  2. مورد استفاده در نماهای شیشه ای
  3. مورد استفاده در درب و پنجره
  4. سازه های فلزی و یا صلبی
  5. قابل استفاده برای اسکلت گلخانه
  6. قابل استفاده برای اتصالاتی نظیر پل به ستون

و.. می باشد .قیمت نبشی سدید قم در تهران