قیمت ناودانی مگا استیل در تهران

شکل ظاهری ناودانی ها  سبب شده تا در پروژه های ساختمانی ساختار مطلوب و پراستفاده داشته باشد  و این محصولات برای قاب و پایه هابه کار برده می شود و در تجهیزاتی من جمله :قیمت ناودانی مگا استیل در تهران

قیمت ناودانی مگا استیل در تهران

 1. ماشین آلات
 2. اسکلت کامیون
 3. چارچوب
 4. ترمیم بناهای معماری
 5. تشکیلات دریایی
 6. ساختمان
 7. تجهیزات ساخت و ساز

به کار برده می شود .

قیمت روز ورق صنعتی

قیمت ورق st52 وارداتی قیمت ورق آهن کاویان در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است. ورق ضد سایش st52 مشخصات ورق st52 قیمت ورق اصفهان آهن ورق st52 چیست قیمت ورق st37 فروش ورق st52 در اصفهان قیمت ورق سیاه آهن پرایس قیمت ورق آهن صنعتی وزن ورق st52 https://ahanresan.ir/st52/ورق st57 قیمت جهانی ورق روغنی قیمت ورق رنگی قیمت ورق روغنی آهن پرایس قیمت ورق گیلان قطعات در وب سایت آهن رسان بارگذاری شده است.

برای مشاهده قیمت ناودانی در تهران  اینجا کلیک کنید.

استانداردهای ناودانی

براساس کاربردهای ناودانی این فلزات در 2 دسته :

 1. ” C ”
 2. ” U ”

تقسیم بندی می شوند. و در دو  استاندارد

تولید و روانه بازار می گردد سبک  UPE  نوع C با بالهای موازی بکار برده می شود و سبکupn  برای نوع U با بالهای مخروطی بکار برده می شود.قیمت ناودانی مگا استیل در تهران

ناودانی چیست

ناودانی های از جمله پروفیل هایی می باشد که فولاد ازنورد بیلت هایی که از جنس فولاد کربنی هستند ساخته شده است و شکل مقطع آن ها از یک جان افقی و دو بال عمودی به شکل حرف u انگلیسی تشکیل شده است  که این سبک پروفیل در گروه پروفیل های باز قرار می گیرد  واز این پروفیل در مصارف صنعتی و ساختمانی بسیار استفاده می گردد.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

انواع ناودانی ها

که از پرس شکل مورد نظر به دست می آید.

که از همان ابتدا به شکل ناودانی از خط تولید  خارج می شوند.

استانداردهای ناودانی

 1. UNP و UPE ناودانی اروپایی DIN-1026
 2. استاندارد فرانسه NF A 45-255
 3. استاندارد ناودانی مقاوم به خوردگی  DIN EN ISO 12944-3
ازجمله کاربردهای ناودانی

ناودانی ساده

ناودانی ساده و ناودانی های صنعتی و ساختمانی از ورق های گرم  ساخته می شوند و مککن است براساس نیاز به صورت گرم یا سرد  گالوانیزه گردد این سبک  ناودانی ها در سایزهای ۸،۱۰،۱۲،۱۴،۱۶ ساخته می گردد و از ارتفاع  30میلی متر شروع می شود و تا۴۰۰ میلی متر ادامه دارد و به صورت متغییر می باشد و اکثراً برای ساخت پل های باربر و موارد دیگر بکار برده می شود.قیمت ناودانی مگا استیل در تهران

ناودانی مشبک

این سبک ناودانی ها از ورق گرم  گالوانیزه ساخته شده اند  و به صورت سرد یا گرم  تولید و در بازار عرضه می گردد  و در مصارفی مختلفی کاربرد دارد  و در مصارفی اعمم از :

 1. قفسه های فولادی مستحکم
 2. ساختمان های سبک فولادی
 3. نصب سنگ بصورت خشک

مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات ناودانی و نبشی

ناودانی و نبشی همان طور که از اسمشان پیداست از دو بال تشکیل شده اند که می تواند اندازه مساوی و متفاوتی داشته  باشد . نبشی ها براساس طول و ضخامتی که در بال های خود دارند  نام گذاری می شوند که در زمانی که دو بال مساوی اندازه  آن ها  تک عدد باشد  در جلوی حرف  l قرار می گیرد اما در مواردی که طول بال متفاوت  باشد بعد از کلمه  lاندازه  دو بال  به  صورت ضربدری  و پشت هم  قرار می گیرد.قیمت ناودانی مگا استیل در تهراننبشی ها به دو صورت تولید می شوند و دارای تفاوت هایی در دسته خط تولید  می باشد .

قیمت ناودانی شیروانی آهن رسان

در وب سایت آهن رسان به نشانیwww.ahanresan.ir  قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی 200 قیمت ناودان گالوانیزه قیمت ناودانی 12 قیمت ناودانی ۱۰ قیمت ناودانی 8 قیمت ناودانی سبک مراکز فروش آهن در تهران قیمت آهن کیلویی قیمت روز آهن ایران جیب قیمت روز آهن مشهد آهن آنلاین قیمت آهن اهواز در کنال قیمت گذاری آهن رسان  قیمت آهن امروز قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد قیمت آهن اصفهان امروز آهن فروشی اصفهان قیمت آهن ۱۴ اصفهان شماره تماس آهن فروشان اصفهان قیمت هر کیلو آهن امروز لیست آهن فروش اصفهان قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

ناودانی چیست

از جمله پروفیل های پر کاربرد ناودانی می باشد. به طور کلی ناودانی از جنس فولاد تهیه می باشد که شکل ظاهری آن به صورت U انگلیسی است البته باید توجه داشت زاویه داخلی آن دارای انحنا  می باشد. از ناودانی در صنعت استفاده های زیادی می شود و باید توجه داشت که در تولید آن به سه روش زیر تولید می گردد :

 1. پرس
 2. نورد گرم
 3. نورد سرد

از جمله نکاتی که باید به آن توجه داشت این است که در صنعت ناودانی به دو صورت مشبک و ساده تولید می گردد.قیمت ناودانی مگا استیل در تهران