فولاد ساختاری توخالی جوش داده شده با لیزر

پروفیل های فولادی گوشه دار مانند لوله های مستطیل و مربع در هر دو منظر صنعتی و معماری در حال افزایش محبوبیت هستند. به دلیل این صعود ثابت ، Stainless Strukturals تولید فولاد ساختاری توخالی را در تاسیسات Conroe ، تگزاس ما چند سال پیش انجام داد.

قیمت میلگرد حدید سیرجان در مشهد

از زمان عملیاتی کردن ، رشد مداوم استفاده از این نوع پروفیل ها در بسیاری از صنایع وجود دارد.فولاد ساختاری توخالی جوش داده شده با لیزر

میلگرد آجدار ۱۶ آریا ذوبA3

قیمت پروفیل

تولید داخلی لوله های فولادی گوشه ای شارپ

قیمت تیرآهن تبریز در تهران

طی چند سال گذشته ، تقاضا برای پروفیل های ضد زنگ و فولاد کربنی گوشه تیز به طور چشمگیری افزایش یافته است. یکی از محبوب ترین محصولات در آن زمان ، فولاد سازه ای توخالی ، در درجه اول برای کاربردهای معماری بوده است. برای پاسخگویی به این تقاضا ، Stainless Strukturals از اوایل سال 2018 تولید لوله های مربع و مستطیل از جنس استنلس استیل را شروع کردند. توسعه در اینجا متوقف نشد و نیاز به تولید همین پروفیل ها در فولاد کربن به سرعت آشکار شد.در تابستان سال 2019 ، ما یک پروژه بزرگ توسعه نیروگاه را شکستیم. این تلاش می تواند ردپای تولیدی ما را از 120،000 SQFT به 230،000 SQFT برساند و یکی از اهداف اصلی آن فضای اضافی خط تولید فولاد کربنی باشد.

ماشین کاری فلزات

این واحد اکنون در حال کار است و ما در حال تولید فولاد کربنی ساختاری توخالی با گوشه های تیز در ایالت بزرگ تگزاس هستیم. زمان سرب برای شکل های ساختاری فقط 2 هفته برای طول های استاندارد و فقط 3 هفته برای پروفیل های لوله ، همچنین در طول های استاندارد است.

رنگ های استاندارد

کاربردهای فولاد سازه ای توخالی با لیزر

فلزات پرکاربرد صنایع

اکثر پروژه هایی که به پروفیل های لوله فولادی کربن گوشه ای تیز نیاز دارند برای کاربردهای معماری یا ساختاری است. درزهای انتهایی و درزهای این پروفیل ها با استفاده از مقدمات AESS شامل بخش های دیوار پرده ، پروفیل های مولیون ، سایبان ، رشته راه پله و موارد دیگر مطابق با دستورالعمل های AESS هستند.در فولاد ضد زنگ ، پروفیل های لوله مربع و مستطیل جوش داده شده با لیزر در کاربردهای معماری و صنعتی نیز یافت می شوند.

انواع و قیمت ناودانی

بسیاری از ویژگی های معماری دقیقاً مشابه فولاد کربنی است. این شامل پروژه هایی است که به مقاومت در برابر خوردگی احتیاج دارند یا در مواردی که طراحی نیاز به زیبایی بیشتر از فولاد ضد زنگ دارد. اکثر کاربردهای صنعتی برای فولاد ضد زنگ ماهیت ساختاری دارند و بنابراین نیاز به ویژگی معاصر را نفی می کنند.فولاد ساختاری توخالی جوش داده شده با لیزر

آشنایی با قیمت گذاری میلگرد

پارامترهای محصول

قیمت پروفیل

برجسته ترین فناوری جوشکاری لیزر ما روشی است که در تولید همه پروفیل های ضد زنگ و فولاد کربنی با گوشه تیز استفاده می شود. این شامل تیرها ، کانال ها ، زاویه ها ، سه راهی ، فولاد ساختاری توخالی و طیف وسیعی از پروفیل های سفارشی است. شکل های ما در بسیاری از آلیاژهای متداول موجود است اما برای فولاد ضد زنگ ، 304 / L ، 316 / L و Duplex محبوب ترین هستند. در فولاد کربن ، A36 و Grade 50 رایج ترین هستند ، اما ما همیشه خوشحال هستیم که در خارج از منطقه راحتی خود کاوش می کنیم. روش ساخت برای هر دو بخش فولاد ضد زنگ و کربن یکسان است اما ما با داشتن خطوط فرآیند کارکرد جداگانه و یک خانه انفجار محصور ، احتمال آلودگی فلزات غیر مشابه را دور می زنیم. تنها تفاوت در پایان خواهد بود. لوله های ضد زنگ در حالی که فولاد کربن فقط منفجر می شود ، پایان استاندارد و منفعل شده ما را دارند. پارامترهای مشخصات تولید برای فولاد ساختاری توخالی ما عبارتند از:

لوله و قیمت آن در بازار آهن

امروز با ما تماس بگیرید

ما مهندسان ، معماران ، طراحان و طراحان را تشویق می کنیم که خارج از چارچوب فکر کنند. اگر یک نمایه سفارشی متناسب با این پارامترها دارید یا حتی به هم نزدیک می شود ، تیم ما آماده کمک به سوالات شما است. ما گزینه های مختلفی برای تماس مستقیم با ما از جمله وب سایت ، چت زنده ، ایمیل ، رسانه های اجتماعی و تلفن داریم.فولاد ساختاری توخالی جوش داده شده با لیزر