رنگ های استاندارد

متنوعی از جمله سفید دودی ، آبی ، نارنجی ، سفید ، سبز تیره و خاکستری در بازار موجود است. شما بیشتر آبی را دیده اید زیرا در مقایسه با رنگ های تیره مانند قرمز و سبز ، سرد به نظر می رسد و گرمای کمتری را منعکس می کند.این ورق ها به طور موقت برای مرز و موانع سایت استفاده می شوند.

قیمت میلگرد حدید سیرجان در مشهد

بعداً این دیوارها با دیوارهای سنگ تراشی دائمی جایگزین می شوند.دلایل استفاده از رنگ آبی برای مرز سایت و موانع ساختمانی در سایت های ساختمانی.از آنجا که این یک ساختار موقت است ، شرکتهای ساختمانی مدل “Just In Time” را برای سهولت خرید و نصب ترجیح می دهند. بیشتر فروشندگان بلافاصله ورق آبی را تهیه می کنند.رنگ های استاندارد

قیمت تیرآهن تبریز در تهران

میلگرد آجدار ۱۰ کاوه تیکمه داشA3

انواع مختلف ورق های بام:

قیمت تیر آهن تبریز در مشهد

انواع مختلف ورق های سقف با مجموعه موافقان و مخالفان خود بسته بندی می شوند. در صورت نصب کامل ، می توانند طول عمر هر نوع سقف را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

قیمت ورق‌ آلومینیوم رنگی

آشنایی با قیمت گذاری میلگرد

  1. ورق های سقف موج دار

ورق های سقف موج دار که بیشتر در ساختمان های کشاورزی استفاده می شوند ، چین های تکراری روی سطح آنها وجود دارد. آنها به دلیل شکل منحصر به فرد خود ، سالها از قابلیت اطمینان قابل اعتماد و قدرت بیشتر برخوردار هستند. طراحی راه راه آنها با برجستگی ها و شیارها ، آنها را مستحکم تر از قبل می کند. ساخت و ساز موج دار راه را برای افزایش مقاومت در مناطق کوچکتر از سطح زمین هموار می کند.

به دلیل شکل موج دار خاص ، فلزهای سبک و سبک مانند آلومینیوم را نیز می توان مجهز کرد تا دهه ها از ضرب و شتم هوا عبور کند. همانطور که در سطح آلودگی حاکم بر سطح نصب شده ، ورق های راه راه باید هر 5-10 سال نگهداری شوند. کاملاً با دوام و سازگار با محیط زیست ، از این ورق های سقف به طور ایده آل برای محافظت از گاراژها ، ایوان ها و سوله ها استفاده می شود.

فلزروی

ورق های فولادی گالوانیزه مواد پایه ای را برای انواع مختلف ورق های راه راه ، مانند ورق های پوشش داده شده با رنگ پلی استر یا محافظت شده توسط ورق های سقف پوشش داده شده با پلاستیک PVC ، تشکیل می دهند.

ساختمانهای کشاورزی به دلیل طول عمر متوسط ​​و کارآیی اقتصادی ، اغلب از ورقهای نقاشی شده با پلی استر استفاده می کنند.

ورق های موج دار با روکش PVC Plastisol بسیار بادوام هستند. آنها شامل ورق های فولادی هستند که با رنگ آغازگر و پی وی سی روی سطح آنها رول می شوند. این ورق های سقف به راحتی خراشیده یا محو نمی شوند و به طور معمول می توانند حدود 25 تا 30 سال دوام داشته باشند.

هزینه: در هند ، ورقهای موجدار معمولاً در محدوده قیمت 250 روپیه / متر مربع تا 500 روپیه در مترمربع موجود هستند.

  1. ورق های سقف پلی کربنات

  2. GALLING چیست

ورق های سقف پلی کربنات به طور گسترده ای در ساختمان های تجاری و صنعتی در مقیاس بزرگ در هند استفاده می شود. خصوصیات عایق بندی آنها و ضریب مقاومت بالا آنها را برای چنین کاربردهایی مناسب می کند. ورق های پلی کربنات کاملاً مقاوم در برابر آب و هوا ، نصب آسان و بسیار بادوام در انبوهی از بافت ها و طرح ها موجود است. هزینه نگهداری آنها بسیار کم است و همچنین می تواند به عنوان راه حل های بام موثر در مکانهایی مانند مناطق استخر ، روشنایی آسمان ، راهروها و تابلوهای تبلیغاتی نمایشگر مورد استفاده قرار گیرد.

کاربردهای دیگری از ورق های بام پلی کربنات ، چه تجاری و چه صنعتی وجود دارد. گزینه های سقف پلی کربنات فوم دار و شفاف پلی کربنات شایع ترین نوع ورق های پلی کربنات هستند.رنگ های استاندارد

ورق های سقف پلی کربنات پشت فوم سبک و با دوام هستند. به دلیل طول عمر و استحکام ، آنها در ساختمانهای صنعتی مانند انبارها نصب می شوند. صاحبان خانه با استفاده از آنها سوله ها ، خودروها و سقف هایی با حداقل شیب می سازند.

ورقهای پلی کربنات شفاف در پاسیوها ، اتاقهای آفتاب گیر و مکانهایی که از طریق سقف به نور طبیعی نیاز دارند نصب می شوند. این پانل های سقف اغلب دارای لایه های محافظ فیلم برای فیلتر کردن اشعه های مضر UV خورشید هستند.

ورق های پلی کربنات که از رزین های پلی پروپیلن با تأثیر بالا و با کیفیت تولید می شوند ، در برابر UV و مقاوم در برابر آتش مقاوم هستند. با این حال ، این ورق های سقف در برابر خراش مقاوم نیستند. بنابراین ، نصب کنندگان باید هنگام نصب خود بسیار مراقب باشند.

هزینه: به طور کلی ، قیمت ورق های بام پلی کربنات در محدوده 800 / متر مربع تا 1500 / متر مربع متفاوت است.

با نمایندگی های ورق Top Roofing در نزدیکی خود تماس بگیرید و قیمت های رایگان دریافت کنید

قیمت پروفیل

  1. ورق های سقف فلزی

متال فینیشینگ چیست

ورق های سقف ساخته شده از فلز معمولاً شامل روی ، آلومینیوم ، مس و قلع هستند. می توان آنها را سفارشی کرد تا پشت بام هایی متفاوت از نظر قیمت ، دوام ، سبک ، بازده انرژی ، طول عمر و ارزش زیبایی ایجاد کنند. در انبوهی از سبک ها ، بافت ها و رنگ ها موجود است و در مقایسه با ورق های سقف موج دار انحنا کمتری دارند.

ورق های سقف فلزی از قابلیت عایق بندی بالایی برخوردار هستند و می توانند در ساخت حیاط خانه ، ساختمان های باغ ، گاراژها ، روکش های خانگی و سقف های صنعتی مورد استفاده قرار گیرند. پانل های سقف فلزی می توانند در برابر باد شدید ، برف ، تگرگ ، باران های سیل آسا و آتش مقاومت کنند. به طور کلی ، آنها به راحتی پوسیده نمی شوند ، ترک نمی خورند ، شکسته نمی شوند. ورق های فلزی در برابر حملات حشرات و آفات نیز مقاوم هستند.

هزینه: در هند ، قیمت ورق های سقف فلزی معمولاً بین 250 / متر مربع و 350 / متر مربع متفاوت است.

  1. ورق های پلاستیکی سقف

این ورق ها حداقل گزینه مورد نظر برای کاربردهای بام در اکثر نقاط کشور هستند. از آنجا که دوام کمتری نسبت به انواع دیگر ورق های بام دارند ، عمدتا به عنوان سوله باغ یا برای پوشاندن سازه های موقتی استفاده می شوند. هرچه کیفیت پلاستیک بهتر باشد ، قیمت ورق سقف نیز بالاتر خواهد بود. این هزینه کلی نصب ورق های پلاستیکی را افزایش می دهد.

هزینه: قیمت ورق های بام پلاستیکی به طور کلی در محدوده 500 روپیه / متر مربع تا 1000 روپیه در متر مربع متفاوت است

روند در مواد بام:

قیمت نبشی

سالهای آینده نویدبخش ارائه انواع بیشتری از گزینه های سقف فایبرگلاس ، آسفالت و فلز برای افرادی است که از سقفهای معمولی خود خسته شده اند. استفاده از سقف های RCC ، ورق های بام GI و ازبست رنگ های استاندارد